29.07.2012 - Nová sekce: Viva Forever
| Tommy


Spuštění muzikálu Viva Forever se nezadržitelně blíží a můžeme proto očekávat spoustu novinek a informací. Vše, co bylo doposud ohledně muzikálu zveřejněno nyní najde v nové sekci Viva Forever. Jednotlivé sekce budeme postupně aktualizovat novými informacemi.

Pokud byste novou sekci neviděli v horním menu, klikněte prosím ve svém prohlížeči na tlačítko Aktualizovat (klávesa F5).

25.07.2012 - Emma a Geri spolu na konkurzu k muzikálu Viva Forever
| Tommy

Emma a Geri se spolu včera vyrazili podívat, jak probíhají konkurzy k muzikálu Viva Forever. Jak Emma oznámila na Twitteru, konkurzy se filmují a budou nejspíš součástí nového dokumentu o Spice Girls, který v prosinci poběží v televizi u příležitosti premiéry muzikálu.

Muzikál Viva Forever bude v Londýně uveden 27. listopadu, oficiální premiéru, na kterou se chystají dorazit všechny Spice Girls, si pak odbyde 11. prosince. Čtyři fotky ze včerejší akce najdete v sekci Fotky.

01.07.2012 - Spice Girls po 4 letech opět spolu
| Tommy

Po více než 4 letech se všech 5 Spice Girls sešlo pohromadě a to u příležitosti oficiálního spuštění muzikálu Viva Forever. Tisková konference se odehrála 26. června v hotelu St Pancras, kde Spajsky přesně o 16 let dřív natočily videoklip ke svému prvnímu singlu Wannabe.

Na tiskové konferenci jsme se mimo jiné dozvěděli, že muzikál bude mít premiéru 11. prosince, první veřejnosti přístupné představení se ale odehraje už 27. listopadu (generálka). Na prosincové premiéře se opět očekává účast všech pět Spice Girls. Vstupenky jsou již v prodeji a první listopadové představení i prosincová premiéra jsou vyprodány.

Více fotek z tiskové konference najdete v sekci Fotky.

www.thespicegirls.com || www.myspace.com/thespicegirls || webmaster@spicegirls.cz